bujakow

Życie na krawędzi
http://sunflower.waw.pl/ monitoring Sieradz

Wakacje niestety dobiegły końca, dzieciaki od kilku dni ze smutnymi minami i przeładowanymi tornistrami dzielnie maszerują do szkoły. Jeszcze tylko jakieś pojedyncze grupy korzystają z ostatnich promieni słońca nad polskim Bałtykiem. Owszem wyższe temperatury nadal utrzymują się u wybrzeży oceanu, niemniej jednak wakacyjny szał, czy się nam to podoba, czy nie po prostu się zakończył.

Trzeba przyznać, że były to udane, bo wyjątkowo ciepłe wakacje, z większą przewagą słonecznej wręcz śródziemnomorskiej pogody. Okres ten sprzyjał wielu ciekawym podróżą, podczas których każdy przeżywał wiele fascynujących przygód, odkrywał nowe doświadczenia, ale przede wszystkim wrócił z walizką pełną wspaniałych i niezapomnianych wspomnień. Będą nam one towarzyszyć przez cały rok, dadzą nam siłę by przetrwać jesienną słotę oraz mroźną zimę, aby znowu w następne lato powrócić do tych cudownych miejsc, gdzie tyle się wydarzyło.

Niestety owe wspomnienia nie zawsze mają miły charakter, bowiem wakacje to też czas niekoniecznie samych pozytywnych wibracji.